Aktywacja kart w Raiffeisen Polbank

Kredyty Warszawa - oferty banków hipotecznych

Raiffesien Polbank jest jednym większych banków komercyjnych działających na terenie Polski od 1991 roku. PO fuzji z Polankiem w 2013 roku austriacki bank skupia się na oferowaniu produktów dla średnich i małych przedsiębiorstw, klientów indywidualnych choć i duże firmy znajdą w ofercie ciekawe produkty i usługi.

Bank w swojej ofercie ma także karty debetowe i kredytowe Visa i MasterCard.

Karty debetowe

Dla posiadaczy rachunków Raiffeisen proponuje karty debetowe MasterDebit PayPass i Visa Classic.

MasterCard wydawana jest klientom do konta Aktywnego, Wygodnego i Komfortowego , także prowadzonych w Euro. Dzięki niej możliwe są płatności przez Internet, wypłaty we wszystkich bankomatach w kraju i zagranicą. Karta wydawana jest bezpłatnie. Oczywiście dzięki PayPass umożliwia płatności zbliżeniowo. Karta obsługiwana jest w systemie bankowości internetowej R-Online, gdzie można ja aktywować, zastrzec, zmienić numer PIN czy sprawdzić dokonywane operacje przy jej użyciu. Dodatkowo karta posiada opcje ubezpieczenia, czy zdefiniowania limitu ilościowego i kwotowego transakcji. Wszystko to z dostępem 24/7. Klienci posiadacze karty mają także możliwość korzystania z przywilejów w ramach programu Class&Club. Dzięki temu posiadacze mogą korzystać ze zniżek i okazji u partnerów programu, którymi są wiodące marki oferujące produkty i usługi z różnych dziedzin życia. Karta MasterCard do konta walutowego w Euro wydawana jest klientom posiadający m taki rachunek w banku bezpłatnie. Waluta rozliczeniowa jest euro. Oczywiście zalety takiej karty są jednakowe z tymi związanymi z karta w złotówkach. Dodatkowo do Konta Wymarzonego wydawana może być karta debetowa z pakietem bezpłatnych ubezpieczeń MasterCard Debit. Opłata to jedynie 3 zł miesięcznie, a zaletą jest oczywiście ubezpieczenie.

Karta Visa wydawana jest na życzenie klienta-posiadacza konta Aktywnego, Wygodnego i Komfortowego. Umożliwia korzystanie ze środków na rachunku w płatnościach internetowych, wypłatach/wpłatach z bankomatów i wykorzystywanie technologii PayWave (podobna do PayPass z MasterCard). Część wydatków za zakupy dzięki szerokiej gamie dodatkowych zniżek i programów partnerskich, może być zwrócona na rachunek klienta.
Oczywiście bank posiada w ofercie karty kredytowe, cieszące się równi dużym uznaniem wśród klientów. Aby zacząć korzystać z kart Raiffeisen Polbanku należy karty aktywować. Można to zrobić na dwa sposoby.
Pierwszy to wykorzystanie bankowości internetowej R-Online. Po zalogowaniu, w zakładce „karty”, należy wybrać konkretną kartę nam przypisaną, w „szczegółach” wybrać aktywację. Drugi sposób to kontakt z infolinią. Pod numerem 801 180 801 lub 22 549 9999 dokonuje się aktywacji wybranej karty.

Poznaj najpopularniejsze strony w serwisie:
kredyty mieszkaniowe Warszawa – oferty maj 2022
pożyczki pozabankowe Warszawa – promocje maj 2022
kredyty gotówkowe Warszawa – kalkulator i ranking 2020
kalkulator zdolności kredytowej 2020 – oblicz online